Elab Education Expo 2023: Rejestracja – Elab Education Expo
Powered by Elab Education Laboratory

#ElabExpo23
Twój pierwszy krok do międzynarodowej kariery. Odwiedź nas i odkryj, na jakie studia za granicą możesz się dostać.

Data

14 października 2023

Gdzie

ADN Conference Centre Browary Warszawskie
ul. Grzybowska 56, 00-844 Warszawa

Bezpłatna rejestracja

Weź udział

Dołącz do wydarzenia

Udział w Elab Education Expo jest bezpłatny

  Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

  Co na Ciebie czeka na Expo w 2023?

  Podobnie jak w ubiegłych latach, Elab planuje udział wielu renomowanych zagranicznych uczelni wyższych, uniwersytetów, szkół oraz partnerów z sektora edukacyjnego. Podczas jednodniowego Elab Expo w Warszawie będziecie mieli okazję odwiedzić stoiska uczelni oraz porozmawiać z przedstawicielami uniwersytetów i szkół. Przygotowaliśmy też dużo dodatkowych atrakcji dla uczestników, ciekawe prezentacje, konkursy i spotkania z naszymi ekspertami i konsultantami.

  Elab Expo 2023 zostało objęte patronatem honorowym przez Ambasadę Wielkiej Brytanii i British Council. Ogromnie cieszymy się wsparciem naszych partnerów strategicznych.

  Agendę wydarzenia opublikujemy we wrześniu 2023 r.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu edukacyjnym!

   

  Elab Education Expo 2023 — co przygotowaliśmy w tym roku?

  Elab Education Expo to jednodniowe wydarzenie dotyczące studiowania za granicą oraz wyboru ścieżki kariery. Rokrocznie Elab Education Expo skupia przedstawicieli uczelni i szkół z Wielkiej Brytanii, Europy oraz USA; absolwentów, którzy odnieśli sukces dzięki studiom za granicą, rodziców i co najważniejsze młodych ludzi – uczniów szkół średnich, którzy dopiero zaczynają planować swoją przygodę związaną z edukacją.

  Celem tego spotkania jest zapoznanie młodych ludzi z ofertą edukacji zagranicznej, pokazanie zmian w sektorze edukacji oraz przedstawienie uczniom i rodzicom najnowszych trendów w ścieżkach kariery. To wyjątkowe wydarzenie obejmuje indywidualne spotkania z reprezentantami uczelni i instytucji edukacyjnych, w tym również liceów, a także umożliwia udział w warsztatach, sesjach mentorskich oraz panelach dyskusyjnych.

  Tegoroczne Elab Expo odbędzie się pod hasłem: Create your future.

  Elab Education Expo 2023 to…

  20+ uniwersytetów i wystawców
  10+ prelekcji i warsztatów
  30+ konsultantów odpowiadających na Twoje pytania
  1650+ studentów i rodziców

  Rozmowy o planowaniu swojej edukacji za granicą

  Spotkania z przedstawicielami uniwersytetów, liceów i organizacji edukacyjnych z całego świata

  Planowanie swojej ścieżki edukacji i kariery

  Wspaniałe osoby, które często zmagają się z takimi samymi dylematami jak Twoje

  Inspirujące i merytoryczne wykłady, warsztaty i panele dyskusyjne

  Ogólne rozmowy na temat życia studenta za granicą

  Interaktywna gra z nagrodami

  Poprzednia edycja: Elab Education Expo 2022!

  To była już IX edycja Elab Expo. Odbyła się pod hasłem You are the future. The future is yours.

  Zobacz galerię zdjęć Elab Education Expo 2022 oraz obejrzyj poniższy film, przeżyjmy ten dzień jeszcze raz! O szkołach i uczelniach partnerskich Elab na całym świecie przeczytasz więcej w serwisie internetowym elabedu.eu. Do zobaczenia!

  Sandra

  Świetnie się bawiłam i rozmawiałam z naprawdę inspirującymi ludźmi. Co więcej, eksperci Elab pomogli mi w procesie aplikacyjnym, a przed tym wydarzeniem nawet nic o nim nie wiedziałam! Być może wrócę w przyszłym roku jako wolontariuszka, atmosfera na targach jest fantastyczna!

  Università Cattolica del Sacro Cuore

  Myślę, że uczniowie odznaczali się wysokim poziomem. Doceniam fakt, że większość uczniów była w ostatniej klasie liceum.

  Maria

  Wzięłam udział w wydarzeniu, bo brali w nim udział moi znajomi, a zdobyłam wiedzę i plan, jak aplikować na uniwersytety w USA! Nigdy wcześniej o tym nie myślałem, ale nie mogę się doczekać, aż wyjadę!

  Julia

  Najlepszy sposób na uzyskanie pomocy przy aplikowaniu na uniwersytety w Wielkiej Brytanii. Zawsze marzyłam o studiowaniu tam, ale nie byłam pewna, czy jestem wystarczająco dobra. Podczas Elab Expo mogłam porozmawiać z przedstawicielami uczelni i uzyskać informacje z pierwszej ręki na temat aplikowania i studiowania.

  Bartek

  Warsztaty były świetne, bardzo podobał mi się ten na temat krytycznego myślenia. Lepiej czuję się aplikując na uczelnię za granicą, ponieważ mogłem porozmawiać z ludźmi, którzy mają z tym związane doświadczenia życiowe.

  Buckswood School

  Bardzo dziękujemy za zorganizowanie tak fantastycznego wydarzenia. Świetnie się bawiliśmy, poznaliśmy wielu nowych rodziców i mieliśmy okazję lepiej poznać ELAB. Trzeba powiedzieć, że były to fantastycznie zorganizowane targi — dobra robota i dziękuję!

  Sylwia

  Rozmawiałam z dziewczyną, która obecnie studiuje na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku. Nigdy nie myślałam, że będę mogła studiować w USA, ale myślę, że spróbuję!

  Karolina

  Polecam ten festiwal dosłownie wszystkim! Nie musisz marzyć o studiowaniu za granicą, ale to doświadczenie sprawi, że i tak będziesz chciał aplikować!

  Royal Russell School

  Spotkanie tak wielu ciekawych młodych ludzi, chcących rozwijać swoją edukację, to powód, dla którego przyjeżdżamy na Elab Expo. W tym roku nie było inaczej.

  Daniel

  Świetna organizacja i wspaniali ludzie. Musisz wziąć udział, jeśli myślisz o studiowaniu za granicą!

  Adam

  Poznałem wspaniałych ludzi, którzy pomogą mi spełnić moje marzenia. Elab Expo to najlepsze wydarzenie, aby dowiedzieć się, gdzie możesz studiować za granicą.

  Oxford International

  Wszystko było dobrze zorganizowane i poszło gładko. Spotkanie towarzyskie było naprawdę bardzo miłe.

  Wystawcy

  Patronaty Honorowe

  Główny patron medialny

  Patroni medialni

  Partnerzy strategiczni

  Partnerzy

  Organizatorzy