Elab Education Expo 2022 — co przygotowaliśmy w tym roku? – Elab Education Expo
Powered by Elab Education Laboratory

Elab Education Expo

#ElabExpo22
YOU ARE THE FUTURE. THE FUTURE IS YOURS
Twój pierwszy krok do międzynarodowej kariery. Odwiedź nas i odkryj, na jakie studia za granicą możesz się dostać.

Elab Education Expo 2022 — co przygotowaliśmy w tym roku?

Elab Education Expo to dwudniowe wydarzenie dotyczące studiowania za granicą oraz wyboru ścieżki kariery. Rokrocznie Elab Education Expo skupia przedstawicieli uczelni i szkół z Wielkiej Brytanii, Europy oraz USA; absolwentów, którzy odnieśli sukces dzięki studiom za granicą, rodziców i co najważniejsze młodych ludzi – uczniów szkół średnich, którzy dopiero zaczynają planować swoją przygodę związaną z edukacją.

Celem tego spotkania jest zapoznanie młodych ludzi z ofertą edukacji zagranicznej, pokazanie zmian w sektorze edukacji oraz przedstawienie uczniom i rodzicom najnowszych trendów w ścieżkach kariery. To wyjątkowe wydarzenie obejmuje indywidualne spotkania z reprezentantami uczelni i instytucji edukacyjnych, w tym również liceów, a także umożliwia udział w warsztatach, sesjach mentorskich oraz panelach dyskusyjnych.

Tegoroczne Elab Expo odbędzie się pod hasłem: You are the future. The future is yours. Po raz pierwszy w historii wydarzenia odbędzie się w dwóch miastach Polski – w Poznaniu oraz Warszawie.

Elab Education Expo 2022 to…

20+
uniwersytetów i wystawców
10+
prelekcji i warsztatów
30+
konsultantów odpowiadających na Twoje pytania
1650+
studentów i rodziców

Co na Ciebie czeka w tym roku?