Co na Ciebie czeka na Expo w 2023? – Elab Education Expo
Powered by Elab Education Laboratory

Elab Education Expo

#ElabExpo23
Twój pierwszy krok do międzynarodowej kariery. Odwiedź nas i odkryj, na jakie studia za granicą możesz się dostać.

Co na Ciebie czeka na Expo w 2023?

Podobnie jak w ubiegłych latach, Elab planuje udział wielu renomowanych zagranicznych uczelni wyższych, uniwersytetów, szkół oraz partnerów z sektora edukacyjnego. Podczas jednodniowego Elab Expo w Warszawie będziecie mieli okazję odwiedzić stoiska uczelni oraz porozmawiać z przedstawicielami uniwersytetów i szkół. Przygotowaliśmy też dużo dodatkowych atrakcji dla uczestników, ciekawe prezentacje, konkursy i spotkania z naszymi ekspertami i konsultantami.

Elab Expo 2023 zostało objęte patronatem honorowym przez Ambasadę Wielkiej Brytanii i British Council. Ogromnie cieszymy się wsparciem naszych partnerów strategicznych.

Agendę wydarzenia opublikujemy we wrześniu 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu edukacyjnym!

 

Elab Education Expo 2023 — co przygotowaliśmy w tym roku?

Elab Education Expo to jednodniowe wydarzenie dotyczące studiowania za granicą oraz wyboru ścieżki kariery. Rokrocznie Elab Education Expo skupia przedstawicieli uczelni i szkół z Wielkiej Brytanii, Europy oraz USA; absolwentów, którzy odnieśli sukces dzięki studiom za granicą, rodziców i co najważniejsze młodych ludzi – uczniów szkół średnich, którzy dopiero zaczynają planować swoją przygodę związaną z edukacją.

Celem tego spotkania jest zapoznanie młodych ludzi z ofertą edukacji zagranicznej, pokazanie zmian w sektorze edukacji oraz przedstawienie uczniom i rodzicom najnowszych trendów w ścieżkach kariery. To wyjątkowe wydarzenie obejmuje indywidualne spotkania z reprezentantami uczelni i instytucji edukacyjnych, w tym również liceów, a także umożliwia udział w warsztatach, sesjach mentorskich oraz panelach dyskusyjnych.

Tegoroczne Elab Expo odbędzie się pod hasłem: Create your future.

Elab Education Expo 2023 to…

20+
uniwersytetów i wystawców
10+
prelekcji i warsztatów
30+
konsultantów odpowiadających na Twoje pytania
1650+
studentów i rodziców